Drustvo & zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Drustvo & zabava

Mnogo zabave na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ooooouuupss...blam!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
...Sanja...
Admin
Admin
...Sanja...


Ženski Broj poruka : 513
Lokacija : my home
Datum upisa : 08.03.2008

Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimeSub 08 Mar 2008, 21:45

Ispricajte neki svoj blam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlsforum.lovelyforum.net
Gost
Gost




Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 00:38

bila je zima i jako hladno ja sam u skolu nosio donje duge gace i preko toga trenerka da se nesmrznem i kao u svakoj skoli ima skidanja gaca cim je neko u trenerci skidali smo gace i ja sam skidao drugima iz fore. meni je drug skinuo gace i ostao sam u doljem vesu svi su gledali i smejali se ali se to brzo zaboravili kao da nije ni bilo samo mi je krivo sto je to bilo na sred skolskog dvorista :oops:
vratio sam mu :P
Nazad na vrh Ići dole
...Sanja...
Admin
Admin
...Sanja...


Ženski Broj poruka : 513
Lokacija : my home
Datum upisa : 08.03.2008

Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 15:34

lol! Kod nas toga nema(puno)!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlsforum.lovelyforum.net
sonjica94
Pocetnik
Pocetnik
sonjica94


Ženski Broj poruka : 65
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.03.2008

Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 16:23

nesor-roki ::
bila je zima i jako hladno ja sam u skolu nosio donje duge gace i preko toga trenerka da se nesmrznem i kao u svakoj skoli ima skidanja gaca cim je neko u trenerci skidali smo gace i ja sam skidao drugima iz fore. meni je drug skinuo gace i ostao sam u doljem vesu svi su gledali i smejali se ali se to brzo zaboravili kao da nije ni bilo samo mi je krivo sto je to bilo na sred skolskog dvorista :oops:
vratio sam mu :P

affraid
Nazad na vrh Ići dole
jasnam7gs
Prolaznik
Prolaznik



Ženski Broj poruka : 15
Godina : 33
Datum upisa : 23.03.2008

Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimePon 24 Mar 2008, 23:37

ja sam se jednom upi**ila i ko najveci baksuz bila redar taj dan i nastavnica mi kaze da obrisem tablu

i neka alapaca pocela celom odalenju da prica da sam nazad mokra odnosno..... sram sram sram sram
Nazad na vrh Ići dole
...Sanja...
Admin
Admin
...Sanja...


Ženski Broj poruka : 513
Lokacija : my home
Datum upisa : 08.03.2008

Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitimePon 24 Mar 2008, 23:39

:kotrljamseodsm
Sory!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlsforum.lovelyforum.net
Sponsored content





Ooooouuupss...blam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ooooouuupss...blam!   Ooooouuupss...blam! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ooooouuupss...blam!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Drustvo & zabava :: Bla,bla....bla :: ***Bla,bla....bla*** :: *...Hi,hi,hi...humor...*-
Skoči na: